Piekarnia Cukiernicza "BIEDRONKA" rozpoczęła swoją działalność w maju 1993 roku. Swoją nazwę przyjęła od ulicy, na której się znajduje tj. ulicy Biedronki 87, położonej na warszawskim Wilanowie, w sąsiedztwie Pałacu Wilanowskiego i przepięknych ogrodów.

Od samego początku działaności naszej firmy, skupiliśmy się na własnych recepturach. Nasze wypieki pozbawione są ulepszaczy, czy też sztucznych substytutów chemicznych. Wszystkie przepisy oparte są na naturalnych surowcach.

Jesteśmy dumni z tego, że nasza firma jest kontynuacją ciężkiej pracy naszych Rodziców, którzy już w roku 1933 zapoczątkowali działalność naszej cukierni.

Wyroby naszej produkcji dostarczamy do sklepów, przedszkoli, szkół, na zamówienia do Instytucji Pańśtwowych, jak również na uroczystości komunijne czy weselne.

Przez lata działalności firmy mieliśmy zaszczyt być sponsorami wielu imprez publicznych. Mamy na swoim koncie liczne nagrody i wyróżnienia. Wybrane podziękowania prezentujemy poniżej.
Referencje Referencje Referencje Referencje Referencje Referencje Referencje Referencje Referencje Referencje
Piekarnia Cukiernicza "Biedronka" | ul. Biedronki 87, 02-959 Warszawa | tel. (22) 842 20 09, tel. (22) 642 47 00 | www.cukierniabiedronka.waw.pl
O nas Oferta Kontakt